Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000


Название: Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами.

Автор: Апостолова Г.В.
2000

    Метою книги є становлення як алгебраїчної техніки, так і логічного, абстрактного, алгоритмічного та графічного мислення учнів, розвиток їхньої пошукової активності, підготовка до роботи з модулем та параметром (І частина), початок поглибленного вивчання таких тем,  як нерівності, графіки функцій, параметри (ІІ частина). Містить методичні матеріали до того, як розпочинати теми, що викликають складнощі викладаення у вчителя і засвоєння в учня, опорні схеми з окремих тем алгебри та відповіді з порадами.

Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000


   Передмова для всіх.

Мета даної роботи - становлення як алгебраїчної техніки, так і логічного, абстрактного, алгоритмічного і графічного мислення учнів, розвиток пошукової активності; підготовка до роботи з модулями і параметрами (1 частина, 7кл.), «входження» в поглиблене вивчення таких тем, як нерівності, графіки функцій, параметри (II частина).

Посібник складено на основі досвіду роботи автора з учнями в школі, абітурієнтами на факультеті довузівської підготовки НТУУ «КПІ» та з вчителями (в Інституті вдосконалення вчителів) з використанням відомих, але не завжди доступних збірників задач (див. список літератури), білетів вступних іспитів до ВУЗів, а також авторських задач. Задачі підібрані за принципом «самонавчання», тобто від простого до складного і націлені не тільки на становлення технічних навичок учнів, але й на сприяння розвитку їх пошукової активності, формування абстрактного, логічного, наочно-образного мислення та мислення розгалуження.

В посібнику вміщено методичні введення до тем, що викликають труднощі викладання у вчителів і засвоєння в учнів, відповіді-поради і опорні схеми з курсу алгебри.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате и читать:

Скачать книгу Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000 - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать
Скачать книгу - Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000 - depositfiles
Дата публикации:

Теги: :: :: :: ::


Следующие учебники и книги:
Предыдущие статьи:


 


 


Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2018-02-17 23:47:40