Все для школьников, студентов, учащихся, преподавателей и родителей - НАШОЛ точка ком - Nashol.com

Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Бевз Г.П., 2005

30.12.11 20:35
Название: Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів.

Автор: Бевз Г.П.
2005

    Мета даної книжки - звести в систему найвідоміші й найважливші факти із сучасної геометрії трикутника і викласти їх доступно навіть для учнів загальноосвітніх шкіл.
    Книжку можна вважати своерiдним додатком до шального пщручника геометри як збiрку дощльно дiбраних задач, що доповнюють систему вправ шкiльних Пiдручникiв. Вона корисна для Bcix вчителiв математики, а особливо для тих, якi працюють у класах поглибленого вивчення математики. Корисною вона буде також для оргашзаторiв позакласних i позашюльних занять з математики та для Bcix любителiв геометри.

Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Бевз Г.П., 2005


Читать Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Бевз Г.П., 2005
 

Геометрія 10 клас. Академічний рівень. Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О., 2010

30.12.11 20:19
Название: Геометрія 10 клас. Академічний рівень.

Автор: Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О.
2010

    Підручник для 10 класу академічний рівень. Повна версія підручника. 12-річна школа.

Геометрія 10 клас. Академічний рівень. Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О., 2010


Читать Геометрія 10 клас. Академічний рівень. Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О., 2010
 

Основания геометрии. Учебное пособие для ВУЗов. Александров А.Д., 1981

30.12.11 20:09
Название: Основания геометрии. Учебное пособие для ВУЗов.

Автор: Александров А.Д.
1981

    Содержит изложение оснований евклидовой геометрии, отправляющееся от простой, выводимой из практики системы аксиом геометрии на плоскости. За ним следуют выводы, создающие мост от аксиом к обычному изложению элементарной геометрии, включая учение о площади. Далее - аксиомы геометрии в пространстве, отвлеченное понимание аксиоматики, непротиворечивость и др., затем - сравнительное изложение разных систем аксиом, общее понятие об аксиоматическом методе, очерк развития оснований геометрии и общие выводы об отношении геометрии к действительности.

Основания геометрии. Учебное пособие для вузов. Александров А.Д., 1981


Читать Основания геометрии. Учебное пособие для ВУЗов. Александров А.Д., 1981
 

Теореми Чеви i Менелая: від теорії - до практики. Жидков С.І., 2010

30.12.11 19:55
Название: Теореми Чеви i Менелая: від теорії - до практики.

Автор: Жидков С.І.
2010

    У посібнику розглядається застосування теорем Чеви і Менелая для багатьох стандартних і відомих задач, що дозволяє одержати розв’язання не менш прості й компактні, але й більш ефективні, що важливо для підвищення в учнів цікавості до геометрії.

    Пропонований збірник, розрахований на широке коло читачів,які цікавляться геометрією, можна використати як в індивідуальній роботі з учнями, так і в підготовці до проведення гуртків і факультативних занять.

Читать Теореми Чеви i Менелая: від теорії - до практики. Жидков С.І., 2010
 

Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеєв В.О., 2003

30.12.11 19:44
Название: Неформальна математика. 6-9 класи.

Автор: Тадеєв В.О.
2003

    Якщо судити про математику лише за шкільними підручниками, то може скластися враження, що наука ця є раз і назавжди даною, а на Землю її принесли не інакше, як інопланетяни. Насправді ж вона створювалася людським розумом упродовж багатьох століть і продовжує розвиватися й досі, а її застосування охоплюють все ширші і ширші кола буття. Проте скласти бодай найменше уявлення, як відбувається цей розвиток, неможливо, якщо не ознайомитися з історією математики і не спробувати самому долучитися до математичної творчості. Допомогти в цьому юному читачеві покликана дана книга.
 
   Неформальна математика - це математика, зігріта духом її великих творців, їхнім ентузіазмом і романтикою пошуку істини, математика, в якій абсолютна першість належить не пам’яті, а мисленню. Предметом такої математики є не застиглі форми у вигляді усталених правил, теорем, ознак і формул, які треба завчити, щоб потім використовувати для розв’язування простеньких задач - логічних одно-дво-ходівок, а жива, одухотворена гармонійна споруда, до принад якої не можна долучитися, не розв’язуючи цікавих і змістовних задач. Оскільки саме такі задачі, зазвичай, пропонуються на усіляких математичних конкурсах та олімпіадах, то книга буде корисною і для підготовки до таких змагань. Її можна використовувати також на заняттях у математичних гуртках, факультативах, секціях Малої академії наук.

    Адресується усім учням - любителям математики і математичних задач, вона буде корисною і вчителям та студентам педагогічних навчальних заходів.

Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеєв В.О., 2003


Читать Неформальна математика, 6-9 класи, Тадеєв В.О., 2003
 

Геометрія, основи стереометрії, многогранники, 10 клас, Тадеєв В.О., 2003

30.12.11 19:27
Название: Геометрія, основи стереометрії, многогранники, 10 клас, Тадеєв В.О.

Автор: Тадеєв В.О.
2003

   Даний підручник відповідає державному стандарту і програмам з математики (розділ «Стереометрія») для загальноосвітніх навчальних закладів та профільних і спеціалізованих фізико-математичних шкіл (ліцеїв і гімназій). У підручнику значна увага приділяється питанням історичного, світоглядного та методологічного характеру.

Геометрія, основи стереометрії, многогранники, 10 клас, Тадеєв В.О., 2003


Читать Геометрія, основи стереометрії, многогранники, 10 клас, Тадеєв В.О., 2003
 

Анатомия человека. Иллюстрированный атлас. Кассан А. 2011

30.12.11 15:02
Название: Анатомия человека. Иллюстрированный атлас.

Автор: Кассан А.
2011

   Великолепный атлас, включающий около 350 информативных иллюстраций, фотографий и цветных схем, станет вашим путеводителем по органам и системам человека и их функциям. Вы узнаете много нового о собственном теле, получите исчерпывающие сведения о наиболее распространенных заболеваниях и научитесь распознавать сигналы тревоги, исходящие от вашего организма.

Анатомия человека. Иллюстрированный атлас. Кассан А. 2011

Читать Анатомия человека. Иллюстрированный атлас. Кассан А. 2011
 

ГИА 2011. Биология. Аналитический отчет. 2011

30.12.11 14:54
Название: ГИА 2011. Биология. Аналитический отчет.
2011

   Назначение экзаменационной работы - оценить уровень общеобразовательной полготовки по биологии выпускников IX классов общеобразовательных учреждений с целью их государственной (итоговой) аттестации.
Целями ГИА выпускников IX классов являются оценка качества общеобразовательной подготовки выпускников основной школы по биологии и дифференциация экзаменуемых по степени готовности к продолжению обучения в профильных классах средней школы или в учреждениях начального и среднего профессионального образования. Результаты экзамена в новой форме могут содействовать осознанному выбору выпускником дальнейшей траектории обучения.
Читать ГИА 2011. Биология. Аналитический отчет. 2011
 
Cтраница 4443 из 5470

RSS лента ГДЗ, ЕГЭ, ГИА, подготовка к экзаменам, книги, наука и обучение, презентации, словари, все для преподавателей, школьников 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 класса и студентов. А ты НАШОЛ то, что тебе нужно?Подписаться на RSS ленту ГДЗ, ЕГЭ, ГИА, подготовка к экзаменам, книги, готовые домашние задания, наука и обучение, анекдоты, презентации, словари, все для преподавателей, школьников для всех классов и студентов всех курсов. А ты Нашёл то, что тебе нужно?