Метод інтервалів

Метод інтервалів.

  Розв’язування нерівностей — основний складовий елемент засвоєння учнями системи математичних знань.
У шкільному курсі математики нерівності використовуються під час розв’язування рівнянь, задач, дослідження функцій, вивчення границь, похідної тощо. Досвід авторів свідчить про те, що учні припускаються багатьох помилок, розв’язуючи нерівності. У цьому посібнику зроблено спробу розкрити зміст одного з найважливіших методів розв’язування нерівностей — методу інтервалів. Виклад матеріалу побудовано на розгляді багатьох прикладів. Це дає змогу навіть малодосвідченому читачеві розібратися у змісті методу.

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ МЕТОДУ.
У шкільному курсі алгебри нерівностям приділяється значне місце.
Нагадаємо, що розв’язати нерівність з однією змінною — це значить знайти множину всіх значень змінної, при яких нерівність правильна.

Між розв’язуванням нерівностей і розв’язуванням рівнянь є багато спільного - нерівності теж потрібно зводити за допомогою перетворень до простіших. Важлива відмінність полягає в тому, що множина розв’язків нерівності, як правило, нескінченна. Зробити перевірку в цьому випадку неможливо. Тому, розв’язуючи нерівність, потрібно обов’язково переходити до рівносильної нерівності, тобто нерівності, що має ту саму множину розв’язків.
Одним з найважливіших методів розв’язування нерівностей є метод інтервалів, якому присвячений цей посібник.Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате и читать:

Скачать книгу Метод інтервалів - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание.

Скачать
Скачать книгу Метод інтервалів - pdf - Яндекс.Диск.
Дата публикации:

Теги: ::


 


 

Книги, учебники, обучение по разделам
Не нашёл? Найди:

2018-07-22 22:58:33