Все для школьников, студентов, учащихся, преподавателей и родителей - НАШОЛ точка ком - Nashol.com

Геометрія, 10 клас, академічний і профільний рівні, Нелін Є.П., 2010

30.12.11 22:21
Название: Геометрія, 10 клас, академічний і профільний рівні.

Автор: Нелiн Э.П.
2010

   Дорогі друзi!
Мета даного підручника - допомогти вам вивчити розділ геометрії, який називають стереометрією. У попередніх класах ви вивчали в основному властивості плоских фігур, тепер приступаєте до вивчення простороних об'єктів. У процесі вивчення стереометрії ви вдосконалюватимете спої навички логічного мислення, розвиватимете просторові уявлення, уміння в думках моделювати нові геометричні фігури і будувати їх графічні зображення.Геометрія, 10 клас, академічний і профільний рівні, Нелін Є.П.


Читать Геометрія, 10 клас, академічний і профільний рівні, Нелін Є.П., 2010
 

Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики. Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M., 2007

30.12.11 21:56
Название: Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики.

Автор: Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M.
2007

    Збірник типових тестових завдань призначений для самостійної підготовки до вступних випробувань з математики у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Він містить усі типи задач, що є у банку даних "Тестові завдання з математики", з якого формуються білети для перевірки рівня знань абітурієнтів з математики при вступі в університет.


Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики. Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M., 2007


Читать Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики. Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M., 2007
 

Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000

30.12.11 21:39
Название: Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами.

Автор: Апостолова Г.В.
2000

    Метою книги є становлення як алгебраїчної техніки, так і логічного, абстрактного, алгоритмічного та графічного мислення учнів, розвиток їхньої пошукової активності, підготовка до роботи з модулем та параметром (І частина), початок поглибленного вивчання таких тем,  як нерівності, графіки функцій, параметри (ІІ частина). Містить методичні матеріали до того, як розпочинати теми, що викликають складнощі викладаення у вчителя і засвоєння в учня, опорні схеми з окремих тем алгебри та відповіді з порадами.

Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000


Читать Я сам! Навчальний посібник з алгебри для тих, хто в сьомому класі та старше, з опорними схемами, відповідями та порадами. Апостолова Г.В., 2000
 

Математические соревнования, арифметика и алгебра, Дынкин, Молчанов, Розенталь, 1970

30.12.11 21:02
Название: Математические соревнования. Арифметика и алгебра.

Автор: Дынкин Е.Б., Молчанов С.А., Розенталь А.Л.
1970

   Эта книжка предназначена для школьников. Она учит решать трудные задачи. Она написана по материалам Вечерней математической школы при механико-математическом факультете МГУ. В нее включены алгебраические и логические задачи, дававшиеся на конкурсах ВМШ в 1964-1966 гг.

Подбором задач руководили в 1964/66 учебном году Н. Васильев, а 1966 учебном - году - Л. Гончарова, А. Толпыго, В. Фишман. И. Яглом, в 1966/67 учебном году - Б. Григорьев, С. Гусейнзаде и И. Евстигнеев. К задачам, дававшимся в ВМШ, авторы добавили около ЭО новых задач. Задачи сгруппированы в тематические циклы (перечень циклов приведен на стр. 3). Авторы старались расположить задачи по возрастанию сложности. Задачи без решений помещены в специальном разделе Дополнительные задачи».

Математические соревнования. Арифметика и алгебра. Дынкин Е.Б., Молчанов С.А., Розенталь А.Л., 1970


Читать Математические соревнования, арифметика и алгебра, Дынкин, Молчанов, Розенталь, 1970
 

Домашняя работа по геометрии, 7-9 класс, Прокопович А.Н., 2003, к учебнику Геометрия, 7-9 класс, учебник для общеобразовательных учреждений, Л.С. Атанасян, 2001

30.12.11 20:52
Домашняя работа по геометрии, 7-9 класс, Прокопович А.Н., 2003, к учебнику Геометрия, 7-9 класс, учебник для общеобразовательных учреждений, Л.С. Атанасян, 2001

    Пособие содержит решение задач из учебника Л.С. Атанасян, В.Ф. Бутузова, С.Б. Кадомцева, Э.Г. Поздняк, И.И. Юдина "Геометрия, 7-9".

    Решения всех задач выполнены в строгом соответствии с требованиями современной программы по геометрии.
Эта книга может быть использована учащимися 7 класса для самоконтроля, а также родителями при проверке домашних работ школьников.

Читать Домашняя работа по геометрии, 7-9 класс, Прокопович А.Н., 2003, к учебнику Геометрия, 7-9 класс, учебник для общеобразовательных учреждений, Л.С. Атанасян, 2001
 

Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Бевз Г.П., 2005

30.12.11 20:35
Название: Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів.

Автор: Бевз Г.П.
2005

    Мета даної книжки - звести в систему найвідоміші й найважливші факти із сучасної геометрії трикутника і викласти їх доступно навіть для учнів загальноосвітніх шкіл.
    Книжку можна вважати своерiдним додатком до шального пщручника геометри як збiрку дощльно дiбраних задач, що доповнюють систему вправ шкiльних Пiдручникiв. Вона корисна для Bcix вчителiв математики, а особливо для тих, якi працюють у класах поглибленого вивчення математики. Корисною вона буде також для оргашзаторiв позакласних i позашюльних занять з математики та для Bcix любителiв геометри.

Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Бевз Г.П., 2005


Читать Геометрія трикутника. Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Бевз Г.П., 2005
 

Геометрія 10 клас. Академічний рівень. Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О., 2010

30.12.11 20:19
Название: Геометрія 10 клас. Академічний рівень.

Автор: Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О.
2010

    Підручник для 10 класу академічний рівень. Повна версія підручника. 12-річна школа.

Геометрія 10 клас. Академічний рівень. Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О., 2010


Читать Геометрія 10 клас. Академічний рівень. Біляніна О.Я., Білянін Г.І., Швець В.О., 2010
 

Основания геометрии. Учебное пособие для ВУЗов. Александров А.Д., 1981

30.12.11 20:09
Название: Основания геометрии. Учебное пособие для ВУЗов.

Автор: Александров А.Д.
1981

    Содержит изложение оснований евклидовой геометрии, отправляющееся от простой, выводимой из практики системы аксиом геометрии на плоскости. За ним следуют выводы, создающие мост от аксиом к обычному изложению элементарной геометрии, включая учение о площади. Далее - аксиомы геометрии в пространстве, отвлеченное понимание аксиоматики, непротиворечивость и др., затем - сравнительное изложение разных систем аксиом, общее понятие об аксиоматическом методе, очерк развития оснований геометрии и общие выводы об отношении геометрии к действительности.

Основания геометрии. Учебное пособие для вузов. Александров А.Д., 1981


Читать Основания геометрии. Учебное пособие для ВУЗов. Александров А.Д., 1981
 
Cтраница 3719 из 4746

RSS лента ГДЗ, ЕГЭ, ГИА, подготовка к экзаменам, книги, наука и обучение, презентации, словари, все для преподавателей, школьников 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 класса и студентов. А ты НАШОЛ то, что тебе нужно?Подписаться на RSS ленту ГДЗ, ЕГЭ, ГИА, подготовка к экзаменам, книги, готовые домашние задания, наука и обучение, анекдоты, презентации, словари, все для преподавателей, школьников для всех классов и студентов всех курсов. А ты Нашёл то, что тебе нужно?